Jednym z najbardziej popularnych sposobów obstawiania zakładów bukmacherskich jest zastosowanie pewniaków. Jednak skąd one się tak na prawdę biorą i czym one są? Warto się z tym zapoznać decydując się na granie w zakładach bukmacherskich.

Obstawianie meczy pewniaki

Są to zakłady, które według niektórych graczy są 100% pewne i nie ma siły, aby nie weszły. Dla większości osób mogą być to tylko legendy ponieważ tak na prawdę takich typów nie ma.

Za pewniaki uważa się właśnie zakłady, które według danego gracza muszą się udać. Do takich zakładów zaliczyć można mecze bardzo dobrych drużyn z przeciwnikami, którzy należą do najniższej ligi.

Czasami takim mianem mogą zostać określone typy, które są bardziej ryzykowne, jednak dla konkretnego gracza będą również praktycznie pewne. Przykładowym typem takiego zakładu może być mecz drużyny prowadzącej w tabeli z drużyną ze środka stawki.

Nawet jeśli nie ma pewności to dla danej konkretnej osoby szanse wygrania mogą być w praktyce pewne i taki zakład zostanie przez niego określony mianem pewniaka. Ogólnie rzecz biorąc pewniakami nazwie się te zakłady, które według osoby obstawiającej mają bardzo niewielkie szanse na spowodowanie porażki danego konkretnego kuponu.

Jeśli więc dokładamy do kuponu konkretny zakład i nie martwimy się praktycznie w ogóle konsekwencjami to zakład taki możemy określić mianem pewniaka.

Graj w zakładach bukmacherskich Totolotek
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Zakłady bukmacherskie jak obstawiać?

Pewniaki zwykle określane są przez doświadczonych typerów, którzy widzą dużo więcej niż osoby dopiero co zaczynające obstawianie zakładów. Oczywiście najlepszym pomysłem jest samodzielna nauka, jednak ta może być dość kosztowna i dlatego też jeśli nie chce się zbytnio ryzykować to można sprawdzać specjalistyczne fora bukmacherskie, które zajmują się tym tematem. Warto oczywiście korzystać tylko z renomowanych for czy też portali ponieważ tylko w takich miejscach można znaleźć odpowiednie rozwiązania.

Jak stawiać pewne typy?

Wbrew pozorom wcale nie kurs oznacza wcale, że dany kurs to dobre rozwiązanie. Niekiedy nawet kurs 1,15 może okazać się rozwiązaniem niepewnym i przynoszącym stratę. Dodatkowo trzeba pamiętać, że u legalnych bukmacherów obowiązuje 12% podatku co sprawia, że realny zysk jest o wiele niższy niż wynikać by to mogło z kursu. Dlatego też obstawiając zakłady trzeba zawsze brać pod uwagę ryzyko, liczyć się z tym, że można przegrać oraz zawsze obstawiać tylko opłacalne zakłady.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here