To nic innego jak zakład stworzony na potrzeby rejestracji go u bukmachera i u niego typowany. Mamy do czynienia w takim przypadku z wyborem typów bukmacherskich w interesującej nas dziedzinie sportowej. Stworzenie takiego kuponu nie jest łatwe, ponieważ opiera się na wnikliwej analizie zawodów sportowych danego dnia. A żeby przybliżyć bardziej czym jest kupon zaproponuje Państwu swego rodzaju przegląd rodzajów kuponów. Poniższe zestawienie to tylko wstęp do zabawy jaką jest bukmacherka. Zapraszam!

Kupon bukmacherski typu Single

Co oznacza taki rodzaj kuponu bukmacherskiego. Najprościej rzecz ujmując jest to pojedynczy typ na kuponie, zmniejszający ryzyko całkowitej przegranej. Granie Singlem daje możliwość bezpieczniejszego obstawiania. Mniej się traci, natomiast mniej miejsca zostawia się na ewentualne pomyłki. Trudniej jest wygrać i rozbić przysłowiowy bank. Znamienne dla tego typu kuponów jest to, że kursy zdarzeń typowanych są wyższe. Jest to chyba najbardziej popularny z rodzajów kuponów. Dobry rezultat spotkania to jednoznaczna zbieżność z wygraną tego kuponu.

Kupon bukmacherski typu Double

To swojego rodzaju kupon z podwójnym typem i przypadek, który pozwala na obstawianie z mniejszym typowaniem niż w przypadku Single. Mało się traci, natomiast sporo można wygrać. Może być używany do podbicia wygranej stawki, ale nie tylko. Są tacy, którzy grają nim ze względu na występowanie dwóch wysokopłatnych zdarzeń.

Kupon bukmacherski typu Triple.

Zakład zawierający się w 3 typach bukmacherskich.

Kupon bukmacherski typu Kombi.

Kupon w przypadku którego mówi się o większej ilości zdarzeń niż jeden. Według tego co mówi nazwa jest to kupon kombinowany z kliku typów. ̣Łatwiej za jego pomocą zdobyć większą gotówkę.Nie przychodzi to jednak zbyt często.

Sprawdź również jak postawić pierwszy zakład bez ryzyka aby mieć podwójną szansę na zwycięstwo – jeżeli przegrasz otrzymasz zwrot środków na swoje konto. Więcej informacji na stronie https://legalni-bukmacherzy.pl/fortuna-zaklad-bez-ryzyka-i-podwojna-szansa/ gdzie znajduje się bardzo ciekawy artykuł przedstawiający nowym graczom sposób na otrzymanie zakładu bez ryzyka.

Warto w tym miejscu powiedzieć co nieco o osobie bukmachera. Najczęściej jest to już jednak instytucja z własną stroną internetową przyjmująca zakłady pieniężne przed spotkaniem sportowym w dyscyplinach takich jak: baseball, skoki narciarskie, wyścigi samochodowe, wyścigi konne, kolarstwo, tennis czy piłka nożna. Warto wspomnieć, że typowanie wyników meczów sportowych u bukmachera to nic innego jak rodzaj gier hazardowych i w grze uczestniczy oprócz osób obstawiających również pewne ryzyko przegranej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here