Każda firma prowadząca działalność gospodarczą stara się przyciągnąć do siebie klientów oferując im różnego rodzaju promocje. Nie inaczej wygląda sytuacja w przypadku firm bukmacherskich. Podmioty oferujące możliwość zawierania zakładów wzajemnych w swej ofercie mają kilka rodzajów bonusów. Warto więc przyjrzeć się bliżej na czym one polegają, które z firm je oferują i w jaki sposób odszukać najciekawsze propozycje.

Bonusy u legalnych bukmacherów

Jednym z najpopularniejszych rodzajów bonusów jest tzw. bonus do depozytu, nazywany również powitalnym. Skierowany jest on przede wszystkim dla nowych graczy, którzy nie korzystali jeszcze z usług danej firmy bukmacherskiej. Gracz zamierzający skorzystać z promocyjnej oferty musi założyć konto w serwisie bukmachera, a następnie dokonać pierwszej wpłaty. Po wpłynięciu środków zostają one pomnożone.

Najczęściej firmy bukmacherskie oferują podwojenie depozytu. Chociaż tego rodzaju bonus w swojej ofercie ma wiele firm bukmacherskich to najbardziej nastawione na pozyskiwanie nowych graczy są legalne podmioty, posiadające licencję Ministerstwa Finansów. To właśnie one starają się przejąc graczy, którzy w obawie przed karami finansowymi likwidują swoje konta u nielegalnych podmiotów i poszukują tych, które działają zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami.

Na chwilę obecną w Polsce legalnie działa zaledwie siedem firm bukmacherskich, dlatego w poszukiwaniu szczegółowych informacji na temat bonusów powitalnych najlepiej odwiedzić ich strony internetowe.

Bonusy bukmacherskie – freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy

Wśród innych popularnych bonusów oferowanych nowym graczom znaleźć można tzw. freebet oraz cashback. Pierwszy bonus polega na przyznaniu graczowi pewnej ilości środków, które może wykorzystać na postawienie zakładu. W przypadku trafnie wytypowanego wyniku, wygrana trafia na konto gracza. Jeżeli typ okaże się błędny gracz nic nie straci. Jeśli chodzi o bonus cashback to działa on podobnie. W tym wypadku jednak gracz nie otrzymuje środków finansowych, a możliwość postawienia zakładu bez ryzyka. Gracz wybiera zakład i stawia własne pieniądze.

W przypadku wygranej pieniądze trafiają na jego konto, jeśli źle wytypuje zdarzenie, bukmacher zwraca na konto postawione środki. Jeśli chodzi o bonusy freebet i cashback to na chwilę obecną w swej ofercie mają je tacy legalni bukmacherzy jak Fortuna, Totolotek, LVbet, Millenium i Forbet. Aktualnych ofert najlepiej szukać w serwisach bukmacherskich. Znaleźć tam można m.in. informacje o tym, co w danym momencie oferują poszczególne firmy wraz z linkami do ofert oraz wskazówkami, które z propozycji są w danej chwili najkorzystniejsze.

Pomimo tego, że obecnie najlepsze bonusy przeznaczone są dla nowych graczy, niekiedy bukmacherzy oferują również promocje dla stałych graczy. Tego typy oferty zazwyczaj mają charakter tymczasowy, dlatego też aby z nich skorzystać trzeba na bieżąco śledzić pojawiające się propozycje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here