Sport towarzyszy ludziom od niepamiętnych czasów. Tak samo popularne i lubiane jest jego uprawianie, jak i również obserwacja zmagań zawodników. Wśród miłośników sportu znajdują się również ludzie, którzy dzięki swojej pasji potrafią przewidywać wyniki wyścigów, meczy oraz innych dyscyplin sportowych.

Przy pomocy swojej wiedzy mogą oni również spotęgować emocje płynące z obserwacji zmagań, a również zarobić pieniądze, kupując zakłady u bukmachera. Salony bukmacherskie posiadają w swojej ofercie szereg różnych typów zakładów sportowych, dzięki zróżnicowanemu ich wyborowi każda osoba może znaleźć w nich coś dla siebie.

Zakłady zaczynają się od prostych, tanich, mało ryzykownych, lecz i mało dochodowych, po takie, gdzie ryzyko jest znacznie większe, ale wraz z ryzykiem proporcjonalnie rosną emocje oraz, co najważniejsze, możliwa kwota wygranej.

Rodzaje zakładów bukmacherskich online

Zakłady proste- tzw. „single”– są to zakłady, w których gracz obstawia jedną z trzech opcji- wygraną, remis, bądź porażkę. System europejski zapisu, spotykany również w Polsce, prezentuje się w formacie liczby dziesiętnej, np. 2.25, 3.80, 4.25 i tak dalej. Liczby te zapisywane są pod trzema z opcji- Gospodarzem, remisem, bądź gościem. Im wyższa liczba, tym mniejsze prawdopodobieństwo danego wyniku.

W przypadku, gdy pod symbolem drużyny gości wypada liczba 2.00, gracz wpłacając 100zł na ich drużynę otrzymuje 200zł. Dowiedz się jak zgarnąć bonus na start i zakład bez ryzyka u bukmachera Fortuna: https://legalni-bukmacherzy.pl/jak-zgarnac-fortuna-bonus-na-start-i-zaklad-bez-ryzyka-fortuna/

Akumulator– jest to bardzo dochodowy, ale też niezwykle ryzykowny rodzaj zakładu. Gracz obstawia w nim minimum 2, a maksymalnie 12 zakładów. W zakładzie akumulowanym wszystkie kursy z zakładów są przez siebie mnożone, co w rezultacie pozwala na osiągnięcie bardzo wysokiego zysku przy niewielkiej kwocie zakładu. W praktyce działa to tak, że biorąc trzy zakłady, gdzie Mecz 1.- 2.00, Mecz 2.- 3.75, Mecz 3.-2.50, przy wygranych trzech meczach, daje nam wynik 18,75, co przy zakładzie za 100zł daje 1875zł wygranej. Ryzykiem takiego zakładu jest fakt, że jeden błędnie wytypowany mecz unieważnia cały kupon.

Graj w zakładach bukmacherskich Fortuna
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Zakłady długotrwałe– Są to zakłady obejmujące z reguły wynik całych zawodów. Przykładowo, zakładem długotrwałym może być obstawienie zwycięzcy Mistrzostw Świata w piłce nożnej bądź zwycięzcy Kryształowej Kuli w skokach narciarskich.

Zakłady na miejsce–  Zasady tego zakładu są bardzo proste- typujemy miejsce, które zajmie zawodnik czy też drużyna w danych zawodach.

Zakłady na bramkę– Typowana jest ilość bramek strzelonych podczas spotkania. Typować można nie tylko konkretną ilość bramek, ale również obstawiać, że bramek wpadnie nie więcej bądź nie mniej jak X.

Zakłady na żywo– Możemy obstawiać wynik podczas trwania danych zawodów. Stawki za zakład zmieniają się wtedy dynamicznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here