ksw 52

Widzowie na pewno będą usatysfakcjonowani z informacji jaką dostarczyła polska federacja. Gala KSW 52 odbędzie się 7. grudnia na Arenie w Gliwicach. Organizacja KSW ponownie imponuje wspaniałą listą walk i zawodników jacy będą rywalizować na nadchodzącej gali.

KSW 52 na żywo. Transmisja online i kanały na żywo stream

Gale federacji KSW cechują się ogromnym zainteresowaniem sympatyków KSW, którzy zapełniają najogromniejsze hale i areny w Polsce a także Europie. Duża liczba użytkowników wybiera jednak szansę obejrzenia gal organizacji KSW transmisje online i w telewizji dzięki płatnym transmisjom ppv a także bezpłatnym transmisjom z wybranych gal.

W obecnych czasach, kiedy ludzie bardzo chętnie korzystają z sieci internet i najświeższych rozwiązań technologicznych, niesłychanie powszechne stają się transmisje w internecie. Fani mma korzystający z sieci internet szczególnie regularnie poszukują wiadomości o tym jak oglądać wydarzenia sportowe przez Sieć internet. Podobnie jest w wypadku gal KSW, jakie są bardzo chętnie oglądanymi transmisjami w internecie.

Federacja mma KSW w ubiegłych latach przyzwyczaiła nas, iż jedna wybrana z gal jest bezpłatna i transmitowana na kanale polsatu. Galę KSW 52 będziesz mógł śledzić na płatnym kanale KSW ppv tv oferowanym w internecie za pośrednictwem strony online, ale także w cyfrowym polsacie jak także pewnych telewizjach kablowych.

KSW 52 w ppv czy za free? Gdzie będzie możliwość wykupić dostęp?

Oficjalny kanał KSW TV to obecnie szczególne miejsce w którym legalnie i w najwyższej jakości HD będziesz mógł śledzić live stream w internecie a także w telewizjach z gali KSW 52. Transmisja w płatnej usłudze KSW ppv będzie dostępna dla osób z kraju ale i tych będących poza granicami kraju. Dlatego też osoby wyszukujące wzmianek o tym czy dostępna będzie relacja z KSW za free, informujemy że nadchodząca gala KSW nie będzie udostępniana za darmo.

Żeby zakupić możliwosć oglądania i dostęp do KSW live należy przejść na witrynę KSW tv i utworzyć konto. Potem trzeba wyszukać metodę płatności i walutę (prócz zł udostępniane są dodatkowo dolary USD, euro EUR ale także funty GBP). Po poprawnym otwarciu konta oraz zakupieniu zamówienia, użytkownik po chwili odbierze możliwosć oglądania i dostęp do najbliższej gali KSW emitowanej przez KSW tv. Oprócz emisji live odbiorca może w momencie oglądania przewijać stream i włączać pauzę, dlatego też nie straci chociażby sekundy z całej gali KSW. Ponadto wykupując transmisję ppv do transmisji na żywo, przez następne 72 godziny po przeprowadzeniu gali klient może odtworzyć pełną transmisję.

Lista walk gali KSW 52

Jak już nadmieniliśmy na gali konfrontacji sztuk walki 52 będzie dane zobaczyć aż dziewięć walk w mma w których kilka zapowiada się nieprzeciętnie interesująco z uwagi na to, że konkurować będą najważniejsi zawodnicy KSW należący do federacji. Na KSW 52 na żywo będzie można oglądać konfrontacje z udziałem takich zawodników jak Mamed Khalidov i Scott Askham a w kilku z przewidzianych pojedynków stawką będzie pas. Poniżej pokazujemy pełną aktualną kartę pojedynków zaplanowanych na gali KSW 52.

Mamed Khalidov – Scott Askham
Salahdine Parnasse – Ivan Buchinger
Damian Janikowski – Szymon Kołecki
Grzegorz Szulakowski – Shamil Musaev
Karolina Owczarz – Aleksandra Rola
Artur Sowiński – Vinicius Bohrer
Michał Michalski – Albert Odzimkowski
Michał Kazieczko – Michael DUbois
Michał Włodarek – Srđan Marović
(stan na 24.11.2019)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here